Доска
Доска: Технологии
Тема : гаджеты

Вибираємо дитячі розумні годинники правильно

Смартгодинники для юних користувачів стають дедалі популярнішими. Ми вирішили розібратися, як вибрати відповідну модель з урахуванням особливостей і потреб дитини.

Смарт-годинник

Основні функції

Розумний годинник складно назвати аксесуаром. Це повноцінний гаджет з безліччю опцій:

 1. 1) Можливість стежити за місцем перебування дитини. Батьки можуть поставити дозволені геозони або відстежувати пересування на карті через додаток. Актуально, якщо дитина пересувається без супроводу дорослих — наприклад, ходить до школи або гуляє з друзями.
 2. 2) Комунікація на відстані. Фактично це мінісмартфон на руці з функціями дзвінків та обміну повідомленнями, що дає змогу батькам завжди залишатися на зв'язку з дитиною.

Крім того, багато моделей моніторять фізичну активність, контролюють сон і надають доступ до освітнього та розважального контенту. Наприклад, можна встановити у розумні годинники застосунок для вивчення іноземних слів або гру для тренування логіки та уважності.

Що врахувати під час вибору

Головний критерій — вік дитини. Для дошкільнят і молодших школярів підійдуть прості моделі з мінімумом функцій і стандартним набором дитячих додатків. Варто вибирати спеціалізовані дитячі моделі, бо дорослі смартгодинники бути складними в освоєнні для дитини, та й ціна на них вища. Для підлітків актуальна повноцінна носима електроніка. Вона дає змогу контролювати місцеперебування і загалом допомагати в організації життя. Крім того, варто звернути увагу на такі аспекти:

 1. 1) Місткість акумулятора та автономність роботи. Особливо важливий критерій, якщо дитина носить годинник цілодобово, навіть вночі. Мінімум — 3–5 днів у режимі очікування.
 2. 2) Надійність, водонепроникність і рівень захисту від ламання. Діти часто недбало поводяться з гаджетами, тому міцність — ключовий фактор.
 3. 3) Важливі опції. SOS-кнопка для екстреного зв'язку, геозони, крокомір, хронометр — чим більше корисних функцій, тим краще.

Також важливі зовнішній вигляд і можливості кастомізації. Дитина має з радістю носити годинник, а не вважати його тягарем.

Рекомендації щодо використання

Перш ніж віддавати смартгодинник дитині, батькам варто самостійно налаштувати гаджет і вивчити основні режими та функції. Зокрема, потрібно:

 1. 1) встановити SIM-карту;
 2. 2) завести акаунт для сполучення з телефоном;
 3. 3) налаштувати додаток для батьківського контролю і протестувати опції безпеки.

Також важливо наочно продемонструвати та пояснити дитині правила експлуатації:

 1. 1) як правильно заряджати годинник, не переплутавши вхід для зарядки;
 2. 2) у яких випадках тиснути кнопку SOS або телефонувати батькам;
 3. 3) як прийняти вхідний дзвінок, відповісти на повідомлення;
 4. 4) як подивитися кроки, грати в ігри або слухати музику.

Смартгодинник здатен істотно спростити батьківський контроль і спілкування з дитиною. Головне — правильно підібрати модель. А після цього можна сміливо дарувати гаджет і радіти набутому спокою.

 Похожие публикации: гаджеты

Войти и комментировать [ Вход | Регистрация ]