Доска
Доска: Интернет
Тема : освіта

Як швидко обрати правильну школу

Ви мабуть теж мрієте про те, щоб ваша дитина навчалась у найкращій школі? Аби їй там було не тільки комфортно навчатися але й щоб вона отримала необхідний рівень знань і вам не прийшлось додатково шукати репетиторів, які виправлять усі прогалини шкільного навчання та зможуть підготувати вашого випускника до здачі ЗНО, що дозволить обрати омріяну професію?

Якщо ваша відповідь - "так", то скоріш за все ви уже почали підбирати прийнятний варіант школи, яка б задовольняла усім вашим критеріям. Візьмемо на себе сміливість і перелічимо ці критерії, оскільки у більшості батьків вони майже співпадають. Отже:

Типові батьківськи вимоги до школи

  • Прогресивні та творчі викладачі, яким подобається власна справа;
  • Наявність у школі спеціалізацій: математика, інформатика, англійська мова чи інший напрямок поглибленого вивчення тих чи інших предметів за уподобанням батьків.
  • Прийнятне матеріальне забезпечення школи аби не потрібно було постійно стягуватися на ремонт та обладнання.
  • Зручне розташування школи відносно ваших типових маршрутів на роботу або ж близькість школи до місця вашого проживання.
  • Успішні учні школи: переможці олімпіад, конкурсів, спортивні досягнення.

Якщо ми тут щось забули, допишіть ваш критерій вибору школи для своєї дитини у коментарі.

Як випливає із переліку критеріїв, то обрати школу не так уже й просто. І які варіанти для вибору у вас є? Наприклад такі:

  • Дослухатися до думки друзів чи знайомих, колег з роботи?
  • Читати відгуки в інтернеті, які пишуть ображені батьки?
  • Обрати ту школу, що найближче до вашого помешкання?

Далекоглядні батьки інколи навіть змінюють місце свого проживання чи інвестують у новобудову у тому районі де є пристойна школа. Але ж таки потрібно знайти ту саму пристойну школу. Якщо ви проживаєте у населеному пункті де усього дві школи, то з вибором у вас не буде проблем, але якщо у Києві, то тут є над чим поміркувати. І тут можна порадити платформу на якій консолідовані майже усі школи Київа з їх характеристиками, адресами на карті, фотографіями та умовами для вступу. Інформація про школи на платформі оновлюється та актуалізується уручну, є зручні фільтри для прискорення вибору згідно з вашими критеріями. А програмна реалізація платформи дозволяє це робити зручно з буть-якого пристрою: чи ноутбука чи смартфона або планшета. Не проґавте таку можливість та оберіть своїй дитині найкращий навчальний заклад.


Войти и комментировать [ Вход | Регистрация ]