Доска
Доска: Гаджеты

Як підібрати дублюючі табло для платформних ваг

Ваговимірювальне обладнання – незамінна частина сучасних економічних відносин. Сьогодні в Україні можна знайти техніку високого класу точності, яка підходить для визначення маси практично будь-якого об'єкта. Табло вагівЯк правило, електронне обладнання оснащене спеціальним екраном, на якому можна побачити результати зважування. Однак не всі пристрої мають його в конструкції, що призводить до необхідності купити виносне дублююче табло додатково. А буває й так, що існуючого екрана недостатньо. Він або занадто маленький, або не може бути від'єднаний від обладнання і результати можна побачити тільки, перебуваючи поблизу. У цьому випадку також знадобляться дублюючі табло для ваг.

У цій статті ми розповімо, яким може бути виносне дублююче табло Keli. А купити його так, щоб ціна тішила, можна через каталог компанії: https://keli.ua/duplicate-scoreboard.

Тож які бувають дублюючі табло для платформних ваг?

Виносні дублюючі табло Keli в Україні: види та особливості

Компанія Keli пропонує два різновиди виносних дублюючих табло. Оскільки цей елемент є повністю пасивним пристроєм і відображає отриману інформацію, немає різниці між екраном для платформних ваг або обладнання інших конструкцій.

Самі по собі дублюючі табло ваг можуть бути матричними або сегментними. Перші можуть показувати повідомлення до 1000 знаків, причому це не обов'язково мають бути цифри. Виносне табло матричного типу підходить для демонстрації символів будь-якого алфавіту і може працювати в режимі рядка, що біжить. Також можуть бути відображені зображення та логотипи.

Другий варіант помітно простіший. Сегментні дублюючі табло Keli розраховані на демонстрацію так званих арабських цифр у кількості до 6 штук.

Очевидно, що матричні табло для ваг є скоріше багатофункціональним світлодіодним екраном, ніж виносною конструкцією для демонстрації результатів зважування.

Купити дублюючі табло для платформних ваг через каталог Keli

В Україні немає дефіциту компонентів платформних ваг або іншого ваговимірювального обладнання. Однак вибирати варто лише перевірені товари. Наприклад, виносні дублюючі табло ваг Keli. Купити можна через каталог офіційного представника, де ви можете підібрати будь-яку модель. При цьому ви отримаєте найкращу ціну, гарантії якості та кваліфіковану технічну підтримку.


Войти и комментировать [ Вход | Регистрация ]